Detaje rreth ngjarjes së rëndë në Pozheran: 4 të vrarët anëtarë të një familje

4 të vrarët në Pozheran, anëtarë të një familje.

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në fshatin Pozheran të Vitisë.

Gjithashtu mësohet se viktimat janë anëtarë të një familjeje.

Derisa, dyshohet se babai ka vrarë dy djemtë, gruan e më pas vetën.

Ende s’dihen arsyet dhe shkaqet që quan në këtë ngjarje të rëndë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT