Dështuan nga penalltitë në finale, futbollistët anglezë takojnë familjarët pas 5 javësh me lotëve dhe përqafimeve

Anglia dështoi të triumfonte në Kampioantin Europian duke u mundur në finale nga Italia e Roberto Mançinit. Mëngjesin e sotëm, ‘’3 Luanët’’ kanë braktisur hotelin ku qëndruan për pesë javë dhe janë takuar me familjarët e tyre.

Mes lotësh dhe përqafimet, mediat angleze kanë shpërndarë momentet kur futbollistët ngushëllohen me të afërmit. Edhe pse mundohen ta fshehin, në fytyrat e futbollistëve anglez ka hije të madh dështimi.

Fotot janë bërë virale duke bërë që të sensibilizohen shumë njerëz pasi drejt tyre mbrëmjen e djeshme shpërthyen fyerjet dhe akuzat.

foto galeri

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri