Dëshpëruese, tifozëve të Kosovës iu ndalohen simbolet Kuq e Zi në stadium (Video)

Pak minuta na ndajnë nga takimi mes Finlandës dhe Kosovës, i vlefshëm për ‘Rusi 2018’.

Ashtu siç u paralajmërua një ditë më parë, në këtë takim nuk do të lejohen simbolet Kuq e Zi të Kombëtares së Shqipërisë.

Tashmë edhe organizatorët kanë marrë masat e duhura, duke i kujtuar tifozëve që mos të fusin simbole kombëtare.

 

 

Kjo ishte dëshpëruese, pasi shumica e tifozëve kanë marrë me veti simbole kombëtare.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT