Derbi romak për Romën (video)

Roma ka mposhtur Lazion në derbin e kryeqytetit italian. Roma ka rrëmbyer tri pike të reja pas fitores 2-0.

Golat për Romën i shënuan Kevin Strootman (63’) dhe Radja Nainngolan (77’).

Pas kësaj fitorje Roma renditet e dyta me 32 pikë, kurse Lazio e pesta me 28 pikë./Drenicapress.info/

https://www.youtube.com/watch?v=_jAdTHFtZEg

https://www.youtube.com/watch?v=0u2SSIqBXyk

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT