Derbi francez ndahet në paqe

Derbi francez ka përfunduar në paqe pa fitues, mes Monakos dhe Parisit, ndeshje e cila përfundoi me barazim 0:0.
PSG në këtë ndeshje u paraqit pa Ibran, ndërsa Monaco erdhi pas fitores së madhe në Arsenal.
PSG me këtë barazim renditet në vendin e dytë me 53 pikë, një me pak se Lyon, ndërsa Monako në të katërtin me 44 pikë. /Drenicapress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT