Deputetja publikon mesazhet që i dërgon i dashuri

Aktorja dhe tashmë deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi dhe i dashuri i saj, futbollisti Keith Groeneveld, janë për momentin dyshja më e përfolur në mediat rozë.

Së fundi, Adriana ka bërë me dije se i është bashkuar një trendi në TikTok që konsiston në publikimin e mesazheve që i partneri ua dërgon.

Me këtë rast, ajo ka publikuar mesazhet që i dërgon partneri i saj, Keith.

@adrianamatoshi

#fyp #foryou my endles love @kido_adriana

♬ original sound – Caitlin Jade

@adrianamatoshi
##fyp ##foryou my endles love @kido_adriana

- Advertisement -

MË TË FUNDIT