Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Valdete Idrizi është shëruar nga virusi Covid-19, shkruan Gazeta Express.

Lajmin e ka bërë të ditur kolegia e saj nga partia Besa Ismaili.

“Valja #CovidFree 🙏dhe drejt e në punë, dhe atë natyrisht në angazhimin e saj permanent për Mitrovicën. ⛏💪 * Përgatitja e Rezolutës për Veriun e Kosovës, cila hidhet në votim sot.*”, ka shkruar ajo në një postim në Facebook. /Gazeta Express/