Deputetja Blerta Deliu i del në krah Albulena Haxhiut (Foto)

Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu ka reaguar pas lëndimit që pati deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu.

Ajo në rrjetin sociale “Facebook” ka deklaruar se uron që sa më shpejt të shërohet deputetja e LVV-së.

Postimi i plotë:

“Sapo u informova që deputetja Albulena Haxhiu si pasojë e ngjarjeve të sotme në Kuvend qenka alivalosur!

Sinqerisht uroj që të shërohet dhe sa më parë t’i kthehet familje”.

Lexo po ashtu: “Blerta Deliu është shtirur se i është rrezikuar jeta”

- Advertisement -

MË TË FUNDIT