Deputeti i PDK’së: Epokës së mashtrimit në Prishtinë po i vjen fund

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri, thotë se LDK dhe LVV që kanë qeverisur me Prishtinën deri më tani nuk i kanë dhënë zgjidhje problemeve.

Ai thotë se bëhet fjalë për mbi 20 vite keqqeverisje në qytetin e Prishtinës dhe sipas tij kësaj epoke duhet t’i vije fundi.

Postimi i tij i plotë:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT