Deputetët e Kuvendit të Kosovës priten në kufi me produkete serbe

Disa nga deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë vizituar pikën kufitare në Bërnjak.

Kështu ka bërë të ditur deputeti i AAK-së, Bekë Berisha përmes një postimi në Facebook.

Nga fotografitë e publikuara vërehet se deputetët u pritën atje me produkte serbe.

Uji që iu shërbye në tavolinë ishte me origjinë nga Serbia.

Postimi i plotë:

Vizitë pikës kufitare në Bërnjak

Komisioni për siguri dhe mbrojtje 🇽🇰

- Advertisement -

MË TË FUNDIT