Deklarata “bombastike” e Moruinjos për Messin!!!

 

Formen  e shkëlqyer që po kalon Lionel Messi, nuk ka mund ta përfundoj konferencen për shtyp pa folur as Jose Mourionjos.
Portugezi u pyet nga gazetarët dhe ai tha se Messi është kundërshtari më i madh me tw cilin është ndeshur.
“Messi kur është në formë është I pandalshëm. Ai është kundërshtari më I madh me të cilin jam ndeshur. Shumë ora e kam studiuar për ta ndalur, por nuk ia kam arritur”, ka thënë Mourinjo.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT