De Biasi: Luajtëm mirë por në fund shkoi keq!

 

Selektori i Shqipërisë, Giani de Biasi, ka thënë se skuadra luajti mirë por nuk pati fat.

“Bëmë një lojë shumë të mirë, por gjërat nuk shkuan siq deshëm ne. Më vjen keq kur pash fytyrat e lojtarëve të mi, dhe ju thash në zhveshtore se bëtë një lojë të mirë dhe ndaj Rumanisë do të bëni edhe më mirë”, ka thënë De Biasi./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT