David Luiz nxjerr me nokaut Ibrahimoviç (Video)

Zlatan Ibrahimoviç është një bishë e vërtetë në fushë, por mesa duket ka edhe më të fortë se ai.
Shoku i tij i skuadrës David Luiz i ka dhënë një goditje gjatë stërvitjes Ibrës duke e nxjerrë me nokaut.
Ata përplasen dhe pas përplasjes Ibra bie përtokë.
Natyrisht që bëhet fjalë për një shaka pasi shihet që Ibra qesh dhe Luiz i afrohet duke e ngacmuar me këmbë.

https://www.youtube.com/watch?v=nCYhuMrGJxM

- Advertisement -

MË TË FUNDIT