Dasma e djalit të Remzies, momenti i hyrjes së çiftit në sallë

Më në fund mbi 500 të ftuar në dasmën që po zhvillohet në periferi të Prizrenit kanë parë çiftin, Gëzime Krasniqi dhe Hamza Hamzaj.

Gëzimja dukej madhështore në fustan të bardhë.

Ajo hyri në sallë e shoqëruar nga burri dhe e përcjell nga surle e tupana.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com