Dashuria që përfundoi në tragjedi/ Dalin fotot e çiftit që vdiqën sot tragjikisht

Dy personat që shihni në fotot e mëposhtme janë të rinjtë që humben jetën sot pasdite në Tiranë.

Viktimat janë identifikuar si Kliton Pira dhe i Jawsackie Jaboah, një e re nga Gana.

Ndërsa policia ka zbardhur dinamikën e ngjarjes, mësohet se 26-vjeçari Kliton Pira ka goditur me thikë shtetasen e huaj, pas një sherrin ë një banesë që kishin marrë qira ditore në katin e tetë të një pallati në rrugën Pjetër Budi në Tiranë.

E reja, e gjakosur, ka dalë nga banesa dhe ka kërkuar ndihmë, ndërsa djali është hedhur nga kati i 8 dhe ka ndërruar jetë në vend. Ndërsa 31-vjeçarja është transportuar në spital për të marrë ndihmën mjekësore por nuk ka mundur t’u mbijetojë dot plagëve.

E reja nga Gana, Jawsackie Jaboah kishte ardhur në Shqipëri për të jetuar me të dashurin e saj, por dashuria mes tyre përfundoi në tragjedi. 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT