Dashuria e Ivan Raktic për tifozët e Sevillës, përlotet kroati (video)

 

Mesfushori kroat, Ivan Rakitic, u rikthye në Sevilla, por kësaj radhe si kundërshtar i kësaj skuadre, pasi kroati tani është lojtar i Barcelonës.
Në fund të takimit që u mbyll 2-2, Rakitiç shkoi te tifozët duke u përqafuar me ta dhe dhuruar disa nga veshmbathjet e tij!
- Advertisement -

MË TË FUNDIT