“Dashuria e babit”, postimi i fundit i Albert Krasniqit

Albert Krasniqi, u vra sonte nga babai i tij, derisa burime të IndeksOnline kanë raportuar se ai kishte probleme familjare, por edhe ishte në kërkim të Policisë.

I ndjeri, ka lënë pas një vajzë, të cilën e ka me ish-missin, Besa Gashi. Ku ndarja e çiftit u bë publike dy ditë më parë.

Ishte pikërisht vajza e tij, postimi i fundit në rrjetin social Instagram, i Albertit.

Ai në këtë instastory kishte shkruar “Dashuria e Babit”.

Ndryshe, IndeksOnline ka raportuar ekskluzivisht mbi këtë ngjarje të rëndë dhe po qëndron në vendin e ngjarjes.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT