“Dashnija ime”, kënga më e re e Sabri Fejzullahut

Sabri Fejzullahu pavarësisht viteve nuk ka të ndalur duke sjell këngë të rejaSabri Fejzullahu ka dhënë premier këngën e tij më të re, “Dashnija e ime”, një këngë që e ka lansuar sonte.

Kënga është një këngë më ritmike, e stilit të Sabriut derisa është punuar nga Orkenc Hyka me tekst dhe muzikë, kurse tekstin e ka shkruar Petro Xhori.

Sabriu nuk është ndalur këtë vit dhe ka të realizuara disa këngë të cilat janë pritur shumë mirë nga publiku dhe fansat e tij. /GazetaExpress/

 

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com