Daphne Joy sikur ‘bombë’, merr vëmendjen e fansave! (FOTO)

Ajo mahnitë me dukjen në secilën paraqitje dhe imazh që hedhë për mbi një milionë ndjekës në llogarinë e saj të Instagramit.

Modelja 33-vjeçare shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte trupore që nuk heziton ti ekspozoj, shkruan Indeksonline.

Ajo njihet për publikun edhe si ish e dashura e reperit 50 cent, me të cilin kanë edhe një djalë.

Edhe në paraqitjen e fundit, ajo ka ekspozuar linjat trupore në bikini, duke vënë në pah format e përthyera trupore. /IndeksOnline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT