Danimarka-Serbia, ja cilin rezultat e dëshiron De Biasi

 

Giani de Biasi ka deklaruar pas fitores me Francen ka folur edhe për rezultati në mes të Danimarkës dhe Serbisë .

Për De Biasin një barazim do të ishte mi favorshëm për Shqipërinë.

“Barazim në takimin ndërmjet Danimarkës dhe Serbisë, do të ishte rezultati që do të na përshtatej më shumë neve”, përfundoi De Biasi./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT