Dallaveret me patentë shofer, arrestohen për ryshfet një ekzaminier dhe punonjësi i ‘Money Gram’

Gëzim Kryeziu, ekzaminer me profesion, para pak çastesh është prangosur nga Policia e Kosovës për shkak të dyshimit se ka pranuar ryshfet nga një kandidat për patentë shofer në Prishtinë.

Bashkë me Kryeziun, portali Sinjali nga burimet brenda Prokurorisë së Prishtinës, shkruan se është arrestuar edhe Ekrem Zhegrova nga “Money Gram”. Ky i fundit dyshohet për dhënie ryshfeti dhe ushtrim ndikimi.

Ndryshe, Gëzim Kryeziu është edhe Asamblisti i Komunës së Therandës, nga partia Iniciativa Qytetare e Therandës.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com