Dalin pamjet e tmerrshme nga aksidenti tragjik ku e humbi jetën 18 vjeçari

Një aksident me fatalitet ka ndodhur mbrëmë në rrugën Prishtinë – Ferizaj. Policia ka konfirmuar se në aksidentin në fshatin Llapnasellë, ka humbur jetën një person dhe dy të tjerë janë lënduar.

Mësohet se viktimë e këtij aksidenti është A.V 18 vjeçar, ndërsa dy personat e lënduar janë dërguar për tretman mjekësor, transmeton Magazina.al

Magazina.al, ka siguruar edhe pamjet e këtij aksidenti tragjik të cilat mund t’i shihni në videon më poshtë:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT