Dalin pamjet e të shtënave me armë në një fitnes në Gjilan

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në  lagjen “Dardania 1”në qytetin e Gjilan.

Këto të shtëna janë dëgjuar në një fitnes të quajtur “Parajsa” ndërsa thuhet se nga një audi ngjyrë të zezë, është shtënë me armë zjarri.

Ende nuk dihet nëse ka persona të plagosur dhe arsyet e kësaj ngjarje, ndërsa Policia e Kosovës kanë qenë të paqasshëm.

https://video.gjirafa.com/video-1574107730-mp4

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT