Dalin detaje të reja nga tragjedia në Lipjan ku mbeti i vdekur një person dhe u plagosën pesë të tjerë

Si pasojë e një përleshje në fshatin Hallaq i Madh i Lipjanit, një person ka vdekur dhe pesë persona të tjerë kanë marrë lëndime trupore.

Bëhet e ditur se të përfshira në konflikt janë dy familje nga fshati Ribar i Madh.

Me rastin në fjalë po merren organet e hetuesisë, derisa vdekja e një personi është konstatuar nga ekipi mjekësor i QKUK-së.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT