Cuadrdo rikthehet në Itali

 

Aventura e kolumbianit Cuadrado tek Chelsea do të marrë fund para kohe. Katër muaj te Chelsea, Cuadrado nuk ka bindur Jose Mourinjon dhe është pran largimit.

Sipas Sky, ish-lojtari i Fiorentinës është afër rikthimit në Seria A dhe atë te Interi. Zikaltërit gjatë gjithë dites së sotme kanë kontaktuar me agjentin e Kuadrados, për të gjetur akord mbi rrogen, teksa Celsi do të ishte gati ta transferonte në huazim me detyrim blerje tek zikaltërit. Një tratativë që është futur në fazen finale dhe për të kënaqur Roberto Mancinin.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT