Crystal Palace-Manchester United, golat dhe rastet (video)

 

Manchester United po vazhdon me serin pozitive në Premier League.

Skuadra e Jose Mourinjs ka mposhtur skuadren e Alan Pardew me rezultat 1-2.

Të parët në epërsi kaluan mysafirët me golin e Paul Pogba, por vendasit barazuan në minutën e 66-të me golin e McArthur.

Golin e fitores për United e realizoi Zlatan Ibrahimovic në fund të takimit pas asisitimit te Paul Pogbas.

Pas 16 xhirove në Premier League, United renditet e gjashta e me 17 pikë./Drenicapress.info/

https://www.youtube.com/watch?v=BG9r-PBljfo