Crvena Zvezda mbërrin në Kosovë, ja si pritet (Foto)

Crvena Zvezda ka mbërritur në Graçanicë, para ndeshjes miqësore që do ta zhvillojnë sot.

Ata janë pritur nga një numër i madh i tifozëve serb, me brohoritje dhe fishekzjarrë.

Ndeshjen e sotme të klubit serb ndaj Graçanicës, e ka lejuar edhe Federata e Futbollit të Kosovës, përcjellë .

Tifozët e kësaj skuadre kishin reaguar ashpër për pranimin e Kosovën në UEFA dhe FIFA.

zvezda

- Advertisement -

MË TË FUNDIT