Courtois në rolin e sulmuesit, heroi i Real Madrid sonte

Thibaut Courtois për një moment u duk se ishte sulmuesi i Real Madridit.

Portieri belg, në aksionin e fundit doli në sulm për të ndihmuar skuadrën derisa po humbte.

Ai goditi topin me kokë dhe topi i rikthyer nga portieri erdhi në këmbët e Benzema që barazoi rezultatin. /IndeksOnline/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT