Conte vëzhgon lojtarin e Interit

Trajneri i ardhshëm i Chelseat, Antonio Conte, ka shikuar ndeshjen mes Interit dhe Napolit në shkallët e stadiumit San Siro.

Sipas Calciomercato, trajneri i përfaqësueses së Italisë thuhet se ka vëzhguar mbrojtësin kolumbian të Nerazzurrëve, Jeison Murillo.

Jeison+Murillo+SSC+Napoli+v+FC+Internazionale+Z_KNByO9H25x

Murillo shikohet si zëvendësues perfekt i John Terry i cili do të largohet nga Blutë me të përfunduar sezoni.

Po ashtu Conte ka shikuar edhe mbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly, i cili është një tjetër mundësi për mbrojtjen e londinezëve për sezonin e ri.

https://www.youtube.com/watch?v=e2b20E7YWTc

- Advertisement -

MË TË FUNDIT