Çmenduri, hidhet nga balona pa parashutë, shikoni si përfundon

Jemi mesuar të shohim shumë sporte ekstreme nga më të ndryshmet ku shpeshherë rrezikohet edhe jeta dhe reziku është tejet i lartë.

Rreziku që ky i ri ka marrë përsipër është nga më të çmendurit që kemi parë ndonjëherë pasi ai vendos të hidhet nga një lartësi tejet e madhe pa parashutë.

Vetëm në momentin e fundit atë kanë arritur ta arrijnë parashutistët e tjerë, adrenalina dhe rreziku që ky njeri i jep vetes janë në nivelet e çmendurisë./InfoKosova/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT