Çmendet moti, në Llogara bie dëborë (VIDEO)

Njësoj siç u raportua një ditë më parë në Itali, ku një qytet në veri të vendit kishte rënë dëborë, edhe në vendi ynë është përfshirë nga moti i keq, që sipas parashikimeve do të vazhdojë për dy ditët e ardshme.

Video më poshtë tregon gjendjen sot pasdite në Qafën e Llogarasë.

Shiu, era, mjegulla e dendur dhe madje dëbora kanë vështirësuar qarkullimin e automjeteve, ndërkohë që temperaturat janë ulur me disa gradë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT