Çka po i tregon në vesh ministrja Hoxha presidentit Thaçi? (FOTO)

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, është shprehur i habitur nga fjalët që i dëgjonte në vesh të martën nga ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha.

Sipas disa fotografive të redaktores së fotografisë së gazetës “Zëri”, Laura Hasani, i pari i shtetit të Kosovës shihet i habitur nga biseda që dëgjonte nga ministrja Hoxha, të cilët merrnin pjesë në takimin e Grupit Punues, të themeluar për rishikimin dhe amendamentimin e Kodit Penal dhe Kodit të Procedurës Penale të Republikës së Kosovës. /Zëri/

 

Image

Image

Image
- Advertisement -

MË TË FUNDIT