City mposht Bayernin, Realin dhe United për këtë lojtar

 

Pep Guardiola në krye të Manchester City ka bërë që drejtuesit e klubit anglez të jenë shumë aktiv në mercato.

Sipas The Sun, City ka mposhtur Bayernin, Realin dhe rivalin lokal, United, për ta transferuar sulmuesin e Schalkes, Leroy Sane.

Sane do të nënshkruaj me City pas rikthimit nga EURO 2016 dhe ky transferim do t’i kushtoj 40 milion funte./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT