Çika e Shkumbin Kryeziut dhe Mimoza Mustafes, merr vëmendje në Instagram me foton e publikuar

Rozafa është vajza e Shkumbin Kryeziut dhe Mimoza Mustafes.

Ajo publikon postime të shumta në rrjete sociale me ndjekësit e saj, shkruan GazetaBlic.

Shpesh herë e shohim edhe fotografi provokuese të cilat i publikon. Së fundi, ka ndarë në Instagram një foto pa makijazh në të cilën ka shkruar ‘NOMAKEUPDAY”.

Rozafa edhe pse me përdorimin  e filterave të platformës ‘Snapchat‘, po duket bukur.

Ndryshe, në publikimin  e postimeve që ajo bën prindërit e saj pothuajse çdoherë i shkruajnë komente pozitive.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT