Sonte rreth orës 23:00/23:30 do të zhvillohet lufta mes boksierit britanik, Chisora dhe atij nga Zelanda e Re, Joseph Parker, shkruan IndeksOnline

Përmes rrjeteve sociale, Chisora ka publikuar një foto ku shihet duke bërë gati për këtë luftë.

“Pa mëshirë. Të kërkojë dhe të shkatërroj”, ka shkruar Chisora në rrjetet sociale.