Chelsea-United, Wenger dëshiron fitoren e United

 

Nesër luhet derbi në Premier League në mes Chelseat dhe Manchester United. Fitorja e Chelseat do të ishte një hap i madh për skuadrën e Jose Mourinjos.
Nisur nga kjo, është trajneri i Arsenalit që nuk e dëshiron fitoren e Cheseat nesër në derbi, duke shpresuar për një fitore të United dhe për të hapur garen për titull në Premier Ligë.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT