Chelsea transferon mbrojtës nga Seria A (foto)

 

Chelsea është në kërkim të një mbrojtësi krah, dhe sipas lajmeve që vijnë nga Italia, edhe e ka gjetur.

Sipas Sky Sport Chelsea e ka biondur Fiorentinën që ta lërë të lirë Marcos Alonson, për të cilin Blutë e Londrës do të paguajnë 25 milion euro.

Chelsea poashtu është në bisedime dhe me PSG për rikthimin e David Luiz nga PSG në “Stamford Bridges”./Drenicapress.info/

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT