Chelsea nuk lëshon pikë (video)

 

Chelsea me Antonio Conte nuk nje rezultat tjetër pos fitoreve.

Blutë e Londrës kanë mposhtur Burnleyn me rezultat 3-0.

Golat për londinezët i shënuan Eden Hazard (9’), Willian (41’) dhe Victor Moses (83).

Pas tri xhirove të zhvilluara në Premier League, Chelsea ka 9 pikë./Drenicapress.info/

https://www.youtube.com/watch?v=21fWAhFDuIE

- Advertisement -

MË TË FUNDIT