Chelsea nuk gabon, marshon drejtë titullit (video)

Chelsea ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në udhëtim te QPR, duke e mposhtur me rezultat minimal 0:1 në Loftus Road Stadium.
Golin e vetëm dhe të fitores liderët e Premierligës e shënuan në minutën e 88’. Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas shënoi në minutën e 88’, pas një asistimi që mori nga Hazard. Me ketë fitore Cheslea ka 73 pikë në krye të Premierligës, ku ndiqet nga Arsenali që ka 66./DrenicaPress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT