Çfarë po ‘ziejnë’ Hashim Thaçi e Bekim Çollaku (FOTO)

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi së bashku më këshilltarin e tij Bekim Çollaku, janë parë në njërin prej lokaleve në kryeqytet.

Thaçi dhe Çollaku si duket kanë zhvilluar një takim të “nxehtë” me deputetin e pavarur Blerim Shala, pasi që edhe ky i fundit ishte i pranishëm.

Për më shumë shikoni fotografitë: 

Image

Image

Image

Image

Image
 

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT