Çfarë diskutuan Zidane dhe Guardiola pas ndeshjes? Video është bërë virale

Një video, por edhe fotografi, janë bërë virale në rrjetet sociale pas ndeshjes Manchester City vs Real Madrid.

Pas takimit, Zinedine Zidane dhe Pep Guardiola janë parë në fushë duke diskutuar, por natyrisht, tani për tani nuk dihet për cfarë mund të kenë folur.

Man City i Guardiolës e eliminoi Realin e Zidanit dhe tani në çerekfinale të Champions League do të ketë punë me Lyonin, raporton Gazeta Express.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT