Celtic – Barcelona, formacionet (Foto)

Barcelona është para nje testi të vështirë në Skoci, ku do të luaj me Celtic. Barcelonës në këtë duel i krye punë vetëm fitorja nëse dëshiron të qëndroj në krye të grupit C.

Për Bracelonën në këtë duel rikthehen Messi dhe Suarez që munguan në takimin e fundit ndaj Malagës./Drenicapress.info.

La previa del Celtic-FC Barcelona

- Advertisement -

MË TË FUNDIT