ShowBiz

Harroni kosovarët me Lamborghini, Fation i “Për’puthen” filmon veten duke vozitur me 215 km/h (VIDEO)

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Fation Kuqari, ishte ndër konkurrentët më të përfolur gjatë kohës që ishte në emision. Fationi është mjaftë aktiv në rrjete sociale, ku...

Adelina Thaçi e kujton Cimën për Kurban Bajram

Në festën e Kurban Bajramit, Adelina Thaçi e ka uruar një person shumë të veçantë për të, i cili nuk jeton më. Adelina e ka...

Atdheu djeg live foton e ish-konkurrentit të “Për’puthen”

Atdheu djeg live foton e ish-konkurrentit të “Për’puthen” Atdhe Xharavina ka habitur me veprimin e tij në një nga daljet e fundit televizive. I ftuar “Në...

“Molla e sherrit” mes Andit dhe Atdheun/ Zbulohen dy vajzat që prishën miqësinë e dy ish konkurrentëve

Andi Artani dhe Atdhe Xharavina kanë qenë dy prej djemve më të pëlqyer dhe të komentuar të Përputhen. Mirëpo pas daljes nga emisioni miqësia e...

Publikohet video gjatë arrestimit të Fjolla Morinës

Para 10 muajsh, Fjolla Morina, u arrestua në pikën e kalimit kufitar në Morinë, ndërsa po tentonte të hynte në territorin e Shqipërisë me...

“Sot 23 vite pa ty babi”, Leonora Jakupi viziton varrin e babait të ndjerë

Këngëtarja kosovare me prejardhje nga Drenica, Leonora Jakupi ka kujtuar sot babanë e saj, Qasim Jakupi, i cili ra dëshmor në luftën heroike të...

Të jesh 44 vjeç dhe të kesh trupin si peshk, kjo është nusja e Istogut

Ledina Qelo e ka lënë këngën paksa anash, por jo edhe përkujdesjen për dukje. Këngëtarja e njohur po kalon disa ditë pushimi me familje...

“Edhe sot do ta çojë një gotë për ty”, Adelina Thaçi-Meta me dedikim prekës për të atin

Ditën e sotme (13 korrik) do të festonte ditëlindjen e 72-të. Bëhet fjalë për humoristin tashmë të ndjerë, Rasim Thaçin-Cimën, i cili ndërroi jetë në...

Arrestohet Atdheu i “Përputhen”

Nuk është hera e parë që po përballet me policinë. Ish konkurrenti i ‘Për’puthen”, Atdhe Xharavina është ndaluar sërish nga policia. Kështu ka bërë të ditur...