Vushtrri

Infermierja në Vushtrri e infektuar me COVID-19, shëtit në qytet

Një infermiere nga Vushtrria që ka rezultuar pozitive me COVID-19 nuk është vetizoluar në shtëpi. Duke rrezikuar edhe qytetarët e tjerë, infermierja nga Vushtrria...

60 vjeçarja që vdiq nga Covid-19 ishtë nënë e dëshmorit

Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën dy qytetarë nga komuna e Vushtrrisë, si pasojë e Covid-19. Në bazë të njoftimit nga Komuna, vushtrriasja...

Vushtrriasi mashtron të dashurën zvicerane, ia merr telefonin, paratë e pasaportën dhe e lë në rrugë

Një grua zvicerane është grabitur gjatë pushimeve të saj në Kosovë. Raportohet se fajtor ka qenë i dashuri i saj nga Kosova. Një oficer policie...

Vushtrriasi i infektuar me Covid19 thyen rregullat, nuk qëndron në shtëpi, inicohet rast ndaj tij!

Komuna e Vushtrrisë edhe më tej vazhdon të ketë të infektuar me Covid19, të cilëve edhe u është rekomanduar të qëndrojnë në vetizolim. Por, njejtë...

E rëndë: Vdesin 2 persona në Vushtrri, dyshohet se u helmuan me alkool

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qyetetin e Vushtrrisë, ku dy persona kanë vdekur si pasojë e helmimit nga përdorimi i alkoolit gjatë...

Kjo është komuna me numrin më të madh me koronavirus

NJËZET E DY TË SHËRUAR DHE NJËZET E NËNTË RASTE ME COVID-19! Sot më 08 qershor 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me...

Lajm i fundit: Edhe sonte numër i lartë i të prekurve me koronavirus

NJËZET E DY TË SHËRUAR DHE NJËZET E NËNTË RASTE ME COVID-19! Sot më 08 qershor 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me...

Vushtrria edhe sot nën ethet e Covid-19, priten rezultatet edhe për mbi 30 persona të tjerë

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik mbrëmë njoftoi edhe për 40 raste të reja me virusin Covid 19. Tetë prej atyre rasteve janë nga...

Komuna e Vushtrrisë jep detaje për 14 rastet e reja me koronavirus, merr vendim për shkollat e xhamitë

Sonte në Komunën e Vushtrrisë janë konfirmuar ehde 14 raste të reja me koronavirus, shkruan Gazeta Sinjali. Siç njoftoi Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik, 5...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com