Fun

Mbretëresha e Anglisë gjithmonë mbanë çantë dore, dhe arsyeja është diçka që nuk e keni menduar kurrë!

Pse mbretëresha e Anglisë mbanë gjithmonë çantë dore? Është mënyra e saj e komunikimit sekret me stafin. A keni menduar ndonjëherë se pse mbretëresha Elizabeth...

E thotë një studim/ Meshkujt që vozisin “Audi” janë tradhtar

Një studimi britanik ka nxjerr si rezultat se meshkujt që vozisin vetura të tipit “Audi” janë tradhtar. Në këtë studim të bërë nga “Ilicit Encounters”...

Lopa hyn në spital dhe sulmon pacientët (VIDEO)

Një lopë e arratisur hyri brenda një spitali dhe sulmoi pacientët, rrëzoi karriget dhe shkaktoi panik të përgjithshëm. Video nga korridori tregon se si kafsha...

3 shenjat e horoskopit që do t’ju thyejnë zemrën

Egoistë, pasionantë dhe të dhënë pas eksperiencave të reja. Nëse kërkoni të qëndroni larg probleme me zemrën, vëruani veshin yjeve. Më poshtë do të mësoni...

Miqësia e veçantë 37 vjeçare mes ish-postierit dhe mjelmës që i habiti të gjithë

Recep Mirzan, një ish-postier nga qyteti turk Edirne, ka mbajtur një miqësi të pazakontë, por të fuqishme me një mjellmë që nuk ndahet prej...

Rrëfimi: Fantazmat më ndihmuan të gjeja kasafortë të fshehur në shtëpi

Një pronar i një bar-kafeje në Britaninë e Madhe, ka thënë se fantazmat në shtëpinë e tij e ndihmuan atë të gjente një derë...

Anita publikon fotografi me Ramush Haradinajn: S’pat qare pa m’puth pak

Anita Haradinaj në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi në krahët e bashkëshortit të saj, Ramush Haradinaj. “Spat qare pa m’puth pak”,...

Anita tregon në ‘Shiko kush luan’ se si e përkëdhel Ramushi: Më gjuan nga të pasmet

Spikerja e njohur e lajmeve në Radio Televisionin Publik të Kosovës, Anita Muçaj – Haradinaj, ka qenë njëra ndër të ftuarat në emisionin e...

E zë plakun me ‘pelë për dore’ në motel, Gani Gërmia e denoncon në polici

Gani Gërmia e zë plakun me ‘pelë për dore’ në motel. Visar Dërmaku i cili për publikun njihet me personazhin ‘Gani Gërmia’ kësaj here ka...