Fun

Rama: Zoti i dëgjoftë lutjet tuaja/ Qytetari ‘ia plas në sy’: Po i dëgjoi të piu e zeza!

Edhe pse u ndaloi besimtarëve faljen për Bajram kryeministri Edi Rama nuk ka hequr dorë nga cinizimi i tij. Rama ka publikuar një foto, ku...

I tregoi të dashurës se jetonte në rrugë, reagimi i partneres po bën “namin” në rrjet (Video)

Një video që është pëlqyer shumë! Protagonisti i videos së YouTube bëri një eksperiment shoqëror me partneren e tij për të njohur reagimin që do...

Derdhi lotë për tre ditë pasi u nda nga i dashuri, vajza i “dhuron” një ton qepë që të qante dhe ai

Secila lidhje në çift mund të ketë dobësitë e veta, por ndarjet asnjëherë nuk janë të lehta. Të shumtë janë ata persona që e përjetojnë...

Dy burra në SHBA vendosën shalqinj mbi kokë dhe kryen vjedhje në një dyqan

Dy burra që kishin vendosur shalqinj në kokë, u kapën nga kamerat duke vjedhur në një dyqan. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, policia në...

Një tufë lopë “pushtuan” rrugët gjatë bllokimit në Uells – njëra prej tyre mbante karrige në kokë

Një tufë lopë u panë rrugëve të një fshati në Uells gjatë mbylljes së coronavirusit – dhe njëra prej tyre madje “solli mobilje me...

Qumili sjell videon qesharake për izolimin

Tashmë të gjithë pa dallim po qëndrojnë të izoluar në shtëpitë e tyre. Madje për artistët kjo është një pjesë e munguar, për shkak se...

Vedati “ikë” nga izolimi, hynë “n’tripa” të kaprollit

Aktori Vedat Bajrami ka zgjedhur që t’i argëtojë duke sjell buzëqeshje tek fansat e tij në Instagram. Derisa shumica e njerëzve janë duke qëndruar në...

Zyrtarja e Ministrisë së Kulturës mahnit me zërin, këndon pranë të bijës

Besa Kilaj nga Podujeva është zyrtare për informim dhe monitorim të mediave dhe qasje në dokumentet publike në Ministrinë e Kulturës, Rinis dhe Sportit. Por,...

Gani Geci: Hashim Thaçi ma i dëmshëm se KoronaVirusi në këtë kohë!

Gani Geci ishte mysafirë në emisionin Kojshia Show këtë të diele. Ai kur u pyet nga moderatori Sadri Imeri se kush është më i dëmshëm;...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com