Featured

Nëse bojleri juaj lëshon këtë tingull, hiqeni menjëherë nga korrenti

Në rast shpërthimi, boljeri mund të shkaktojë dëme të mëdha materiale apo edhe të marrë jetë nëse piqen kushtet. Sipas ekspertëve, bojleri mund të shpërthejë...

Pamje spektakolare të vetëtima mbrëmë dhe sot në mëngjesin e hershëm në Durrës! (FOTO)

Jugu i Detit Adriatik gjatë natës së kaluar dhe mëngjesit të sotëm ishte përfshirë nga rrebeshe shiu me vetëtima dhe bubullimë. Vetëtimat dhuruan spektakël dritash...

“Balkan International” kërkon punëtorë

KONKURS Balkan International ofron mundësi punësimi në Sigurim në Regjionin e Prishtinës për: 20 kandidatë. “Për kandidatët që janë të licensuar – është mundësi punësimi i...