Drenica Sport

Fiton Drenica, largohet nga zona e rrezikshme

Ballkani ka humbur në udhëtim ndaj Drenicës me rezultatin 2-1. Kreshnik Uka dhe Santos shënuan për Drenicën, kurse Mevlan Zeka për Ballkanin. Pas xhiros së 32’të,...

Pas kërkesave të tifozëve “Tigrat e zi”, Lladrovci: Nuk do të implikohem në asnjë situatë rreth KF “Feronikeli”

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka sqaruar se kërkesa e tifozëve “Tigrat e zi” për të dhënë vlerësim rreth trajnerit të klubit...

‘Tigrat e Zi’: E respektojmë çdo lojtarë të klubit, Feronikeli këndellet veç me largimin e Duros, presim reagimin e Ramiz Lladrovcit

Tifozët e klubit të Feronikelit, “Tigrat e Zi” dëshirojnë largimin me çdo kusht të trajnerit të tyre, Klodian Duro. Skuadra e Feronikelit ka humbur ndeshjen...

“Ja unë, ja ti në klub, ti s’ki çka lyp në Drenas!” “Eskalon” intervista e Duros pas humbjes, ndërhyn shefi i sigurisë

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro u pengua teksa po jepte intervistën për Art Sport pas humbjes nga Arbëria. Feronikeli ka humbur ndaj Arbërisë me rezultatin...

Mposhtet Feronikeli, rrezikon të bie nga Superliga

Kreshnik Bahtiri ishte heroi i Arbërisë, që i dha 3 pikë të mëdha në ndeshjen kundër Feronikelit. Ai shënoi me kokë në minutën e parafundit,...

Duro ndërpritet gjatë intervistës në televizion, akuza të rënda nga bashkëpunëtori i tij te Feronikeli

Një moment kontravers ka ndodhur derisa trajneri i Feronikelit, Klodian Duro po deklarohej pas humbjes nga Arbëria. Shefi i sigurisë te Feronikeli, Adem Bucolli ka...

Ndodh në Skënderaj: Një qen i madh futet në fushë, ndërpritet loja

Një ndeshje e grupmoshave të reja po luhet aktualisht në Skënderaj. Mirëpo, ajo nisi me 20 minuta vonesë për një arsye të çuditshme, shkruan "Jepi...

Kryetari Lladrovci pret në takim Arton Kocin, fitues i vendit të parë të Kupës së Kosovës dhe Mbarëkombëtare në Bodybuilding

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci së bashku me Drejtoreshën për Kulturë, Rini e Sport, Shqipe Zogu dhe Drejtorin e Infrastrukturës Lokale, Endrit...

Kryetari Lladrovci pret në takim fituesit e Kupës së Kosovës në Futsall

Kryetari i Komunës ë Drenasit, Ramiz Lladrovci së bashku me drejtoreshën për Kulturë, Rini e Sport, Shqipe Zogu, kanë pritur në takim fituesit e...