Drenica +

Ish-trajneri i Drenicës: Virusi më i madh në Kosovë është Superliga

Ish-trajneri i Drenicës, Afrim Jashari ka thënë Superliga është virusi më i madh për momentin në Kosovë. Ai ka reaguar përmes rrjeteve sociale për ecurinë...

Java e 28-të vijon me dy sfida të tjera, spikat Feronikeli-Gjilani

Tjetër ndeshje e lehtë në letër për Ballkanin e Ismet Munishit që do të kërkojë të ngushtojë përkohësisht në -2 pikë diferencën në klasifikim...

Tensione pas ndeshjes Prishtina – Drenica, lojtarët konfrontohen me njëri-tjetrin

Ka përfunduar kryendeshja e ditës në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Prishtina ka triumfuar ndaj Drenicës 1 me 0. Ishte një ndeshje e dominuar nga Prishtina...

Prishtina triumfon në minutat shtesë ndaj Drenicës

Ka përfunduar kryendeshja e ditës në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Prishtina ka triumfuar ndaj Drenicës 1 me 0. Ishte një ndeshje e dominuar nga Prishtina...

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Prishtina – Drenica, mësoni rezultatin pas 45 minutave të parë

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Prishtina – Drenica, atje ku pas 45 minutave të para rezultati është i barabartë 0 me 0. Po...

Dy ndeshje interesante sot në Superligë, Prishtina dhe Drenica kryendeshja e ditës

Superliga e Kosovës e vazhdon aktivitetin e saj sot. Në program janë ndeshjet e xhiros së 27, atje ku pritet përballje shumë interesante dhe vendimtare...

Presidenti i Feronikelit ankohet në referim: ‘Visar Kastrati është kriminel i futbollit të Kosovës’

Ekipi i Ballkanit arriti të kualifikohet në finale të Kupës së Kosovës pas barazimit me Feronikelin. Goli si mysafirë i mjaftoi ekipit nga Suhareka...

74 vjeçari nga Prekazi që ëndërr kishte të bëhej futbollist, zbavitet me fëmijë livadheve të fshatit (VIDEO)

Entuziazmin për futbollin e ka më të madh se vjetët që i bartë mbi supe. 74 vjeçari Arif Lata nga Prekazi i epërm ëndrrën për...

Mbyllen ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës: Këto dy skuadra kalojnë në finale

Prishtina-Ballkani do të jetë finalja e madhe e Kupës së Kosovës në futboll Prishtina me shumë lehtësi ka kaluar në finale pasi mposhti Drenicën në...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com