Çasti kur policia në Nicë, vrau terroristin në kamionin (Video)

Ky është momenti kur policët francezë rrethojnë kamionin që shkaktoi masakrën me 84 viktima dhe qëllojnë në drejtim të tij.

Në video duken pamjet e policëve në krah të kamionit si dhe dëgjohen të shtënat e shumta.

Shenjat e plumbave duken edhe mbi xhamin e përparmë të kamionit. Terroristi i vrarë nga policia ishte 31 vjeçari Mohamed Lahouaiej Bouhlel, një rezident tunizian.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT