Carvajal kërkon falje

 

 

Mbrojtësi i Realit, Daniel Carvajal, ka kërkuar falje për debaklin ndaj Atleticos, si dhe ka përgëzuar kundërshtarin për fitoren.
“Fillimisht dua të kërkoj falje të hapur te të gjithë tifozët e kësaj skuadre, për humbjen e sotme ndaj Atleticos. Më pas, e përgëzoj kundërshtarin për lojën e mirë të luajtur”, ka thënë mbrojtësi spanjoll.
Carvajal ka shtuar se duhet harruar këtë humbje dhe të mendojmë për ndeshjet e ardhshme.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT